Ale to bylo možné až do 41 minut – to je, když tým podal Steven Gerrard roh, Moraes udeřil hlavou, ale brankář Belenov nemohl opravit míč a naklonil ji přímo před sebou, pak strčil Goldson jediný gól v tomto setkání. Ukázalo se to velmi urážlivé. Typický Alexander Belenov.

Je to škoda, protože majitelé očekávají, že budou mít herní výhodu (61% na 39), ale skórovali jen kvůli daru ruského brankářky.

Obchodník „Zenith“ zastínila legendu „spravedlnost“ a „Ufa“ se nebojí Gerrard. Dobrý večer v Europa LeagueFoto: Zenit, Rangers

Otočili se krátkými programy, snažili se porazit, ale všechno bylo zbytečné.

Za tímto účelem je třeba chválit nezkušeným „Ufa“, která není ztracena „Ibrox“ přeplněné stadionu, a dokonce vytvořili několik okamžiků spalující ve kterém hráči se Sergei Tomarova tým nebude mít přesnost nárazu.

Neexistují žádné hluboké důvody pro frustraci s takovým skóre a domácí zápas v rezervě. Vidíme, jak je obtížné, aby Ufimtsev správně přidělil síly RPL a LE a neztratil jako fotbal. Minulý pondělí byli tihle kluci vyčerpáni půl hodiny před koncem zápasu s Dynamo v Khimki (3: 0). Tolik průchodů v nohách odpůrců jednoho týmu, které jsem dlouho neviděl. Lidé prostě přestali běžet a ovládali pohyby vlastních nohou.

Přejeme si Ufa síly a hodně štěstí příští týden. “Zenith” štěstí není zvláště nutné, když je zabiják Zabolotny.