Martin O’Neill nabídl gratulaci a nechal ho opustit, ale Didier Deschamps se neopustil. Francouzský trenér předpověděl boj o posledních osmi a zatímco jiní se pokoušeli kolem technického prostoru, držel ruku svého soupeřova ruky s úctou, kterou zasloužila Irská republika.Hostitelský národ čelil zkoušce nervů, schopností a manažerské vize pod extrémním tlakem, ale přesto vydržel. Irský nezničitelný duch hoří až do konce v den lva. Přečtěte si více, Irsko mělo Bwin hodně vedení a Francie čelila ignorování eliminace z vlastního turnaje. “Vyhráli jsme nejen v poločasu, ale cítili jsme, že bychom mohli vyhrát zápas,” řekl O’Neill. Třetí minutu trestu Robbieho Bradyho a představení, které obhajobu Les Bleus obhájilo jako první. utrpení mistrovství Evropy dalo Irsko do snění. Druhé vítězství na významném turnaji poprvé v historii země bylo vyhlídkou a ne jen touhou, ale následkem odpovědi.A jakou odpověď. Deschamps představil Kingsley Comana pro N’Golo Kanté, rychlost pro ochranu a přešel z tří-mužského středového pole na 4-2-3-1 s Antoine Griezmann zabírající roli No10 . Francie byla zničující, zatímco irská obrana se rozpadla během osmiminutového náporu, když Griezmann dvakrát skóroval a mohl mít třetinu, ale pro profesionální faul Shane Duffy. Rovná červená karta pro obránce Blackburn Rovers skončila důvěryhodnou nadějí na návrat, ale Irsko bojovalo do Bwin posledního. Deschampsův dlouhý handshake s O’Neillem může být také provázán reliéfem. Anglie nebo Island čekají Francie ve čtvrtfinále v neděli v Stade de France. Vítěz v pondělí večer v Nice bude vědět, že hostitelé mohou být jak zranitelní, tak nepotlačitelní.Budou také bez Kanté a Adila Ramiho v pozastavení. O’Neillovo pochybení o nepřiměřené alokaci vstupenek, s Irskem oficiálně poskytnuto 4 604 vstupenek na stadion 59 000 kapacit, se ukázalo jako neopodstatněné. Jeho tým byl stejně jako vždy vázán. Jeho obavy z nedostatku času na přípravu ve srovnání s Francií byly oprávněné. Irsko si rezervovalo své místo v posledním 16 ve středu, Deschampsův tým minulou neděli a kontrast v energetické úrovni přispěl k jednostranné druhé polovině.

“Rozhodně jsme dostali krátkou slámu v tomto ohledu , “Irský manažer lamentoval. “Věděli jsme o tom předem, ale tři dny je neuvěřitelné množství Bwin času, kdy by jedna strana měla výhodu nad druhou.”

“To znamená, že Francie je skvělý tým a hodně štěstí jim po zbytek turnaj.Dali jsme své srdce a duši do hry, což se nám stalo nezbytným předpokladem, ale také jsme hráli. Někteří naši mladí hráči dosáhli stáří na této scéně a je na nich, aby to udělali dopředu. ”

Francie měla dominantní postavení na stáncích, ale nikoli to, kde to bylo v první polovině. Jejich fanoušci jenom dokončili vyčerpávající ztvárnění La Marseillaise, když byli utišeni rozhodčím Nicolou Rizzoliovou za trest do Írska. O’Neillův tým, nezměněný od vítězství nad Itálií, který zajistil první kvalifikaci země ze skupiny v eurech, předběhl předtím, než Bwin měl hráč smysluplný dojem. Rami se sklouzl, když se pokoušel vyčistit Stephena Wardův kříž a seizmické důsledky.Daryl Murphy se natáčel na turnu, odvrátil se na Shanee Longa, který byl posláněn neúprosným výzvou od Paula Pogby. Dlouho možná očekával kontakt, ale byl to hloupý a jasný faul. V přední části jediného úseku stadionu zaplaveného zelenou, Brady, jehož pozdní hlavička porazil Itálii, přeměnil klinický trest. Hugo Lloris šel vpravo, míč šel po jeho levici a políbil vnitřek stánku na cestě k zadní části sítě.

Byly přidány výhody pro slavné otevření pro Irsko. Francouzská obrana zapůsobila do skupinové fáze, když byla porušena jen jedním rumunským trestem, ale byla narušena fyzikou Murphyho a neúnavným pohybem Long.Irská č. 9 přinesla pozoruhodný Bwin posun, když Murphyho spojil v útoku, kdykoli jeho tým držel a upustil doprava po kompaktním středním diamantu v okamžiku, kdy byl ztracen. Francouzská klidnost je opustila tváří v tvář agresivnímu tlaku, inteligentní přestávky a nebezpečné věci. “Na poločas jsme měli slova,” řekl Griezmann. “Trenér řekl věci a hráči říkali věci.”

Zlepšení bylo bezprostřední s Atlético Madrid dopředu blíže k Oliviovi Giroudovi.Deschampsova strana byla rychlejší, více vstřícná a přímá, ale pomohla nějaká naivní obrana v srdci irského backline.France 2-1 Irská republika: Euro 2016 – jak se to stalo Přečtěte si více

Griezmann a Dimitri Payet spolu aby uvolnili Bacary Sagnu po pravé straně a navzdory přítomnosti čtyř bílých košil se drobné dopředu neoznačilo a vedlo skvělý kříž za působivým Darrem Randolphem. O tři minuty později Griezmann opět udeřil, když Duffy opustil svůj post a následoval Girouda na vzdušnou výzvu s Richardem Keoghem. Arsenal dopředu zvítězil v hlavě a Duffyho nepřítomnost dovolila Griezmannu projít průplav v centru irské obrany a porazil Randolpha s Bwin přesným pohledem. Giroud a Griezmann opakovali rutinní okamžiky později.Opět O’Neillova centrální obrana byla naléhavá a Duffy, ve svém zoufalství, aby udělal pokutu, uvrhl Griezmanna těsně mimo oblast a shromáždil červenou kartu. Bylo málo stížností a nemohlo být, kdyby Griezmann nebo náhradník André-Pierre Gignac dělali francouzské vítězství více důrazné. Do Paříže jdou.

viac zde: Bwin bonos de apuestas por internet