Bamba reagoval zle na neskoré riešenie Jonathana Douglasa pred tým, než sa pritlačil prstom smerom k štvrtému funkcionárovi Charlesovi Breakspearovi a potom fyzicky vytrhol Warnockove pokusy o pôsobenie mierotvorcu.

Hráč tímu Ipswich Aron Gunnarsson sa snažil útočiť len po krídlach. 20. minúta po chybe domácej obrany priniesla gól z pravej strany, ale hráč tímu Lups Varney nebol schopný vyrovnať góly.

Warnock povedal: „I myslím, že Douglas bol chytrý – nechal svoje cvoky na členku. Ak by sa rozhodca práve vyhodil za faul, zastavil by to všetky bonus na kurzové stávky nepríjemnosti. Snažil sa však dať výhodu, ktorú sme nechceli, a vybuchne.

„Nemám žiadne sťažnosti na červenú kartu.Je sklamaním, že sme stratili jedného z našich najlepších hráčov na tri zápasy.

„Po zápase som naozaj nechcel hovoriť so Sol, takže ho zajtra uvidím. Práve stratil svoj handru, ale bol to agresívny postoj a Solovo správanie sa neschvaľujem. Je rozrušený v šatni a celkom správne. Pre mňa je jedným z najlepších v šampionáte a to bola vada, ktorú som nevidel v jeho make-upu. “

Mick McCarthy povedal o incidente, v ktorom Bamba zúril pár metrov od manažéra Ipswicha: „Videl som hráčov, ktorí ho stratili a ja som ho stratil sám, ale nikdy nie na štvrtom oficiálnom mieste.Pravdepodobne to bol faul, ale Unibet športove stávky nemôžete ospravedlniť to, čo urobil – dôkladne si zaslúžil, aby bol poslaný preč. “

McCarthy veril, že vysielanie jeho tímu zasiahlo viac ako Cardiff. “Myslím si, že strach zo skutočnej straty proti 10 mužom sa môže dostať do hláv hráčov a Cardiff nie sú žiadne hrnčeky, podľa žiadneho úseku fantázie,” povedal Wight Gayle vrecia hattrick ako Newcastle thrash sorry Birmingham Čítať ďalej (@ FootballOn5) Kto je ďalší ?!