Pravděpodobně možná a nepravděpodobné. (Kaepernick má v současnosti jednu z nejprodávanějších dresů v lize, takže je nepravděpodobné, že by udělal cokoliv, ale pomohl by spodnímu řádku NFL.) Ale když jsme náhodou házeli teorie, jako bychom Jameis Winson vrhali míč do davu kardinálů obhájců, tady je ještě jedna teorie: lidé nejsou zapojeni v sezóně roku 2016, protože jsme viděli tuto přesnou sezónu před rokem.

Podívejte se, jestli některá z těchto příběhů v polovině září zní vzdáleně nová ti z vás, kteří čtete, kteří spadají do starší demografické skupiny. Broncos vyhrávají s obtížnou obranou a hracím středem. Patriotové utíkají od svých dílčích divizních oponentů, zatímco Deflategate spadá. Bengálci nemohou vyhrát velkou hru. Brownové nemohou vyhrát žádnou hru.Aaron Rodgers se zjeví z hry. Andrew Luck ztrácí míč a hry. Steelers se dobře drží bez zavěšeného Le’Veon Bell. A Cowboys doufají, že se budou držet v náručí NFC East divize, zatímco Tony Romo se zotaví z úrazu. Je to totéž. V letošním roce se nemůžeme ani zbavit rukojemníků o boji proti očekávanému vážnému uchazeči. Panthers a kardinálové byli v loňském roce prvními dvěma semenami v NFC a oba se ztratili. Takže všichni teď paniku v Charlotte a Phoenixu? Ani náhodou. Obě vybuchly své oponenty týdne 2. Tolik za to. Carolina a Arizona a ostatní hráči družstva 2015 jsou v mladé sezóně 16-8. Jen Washington je bez vítězství.Každý tým, který byl v loňském roce dobrý, stále vypadá docela dobře (pokud uznáte, že Washington v poslední době nebyl dobrý tým). Parita může produkovat zábavu; setrvačnost není.

NFL nám nedává žádné nové hračky, které bychom si mohli vychutnat. Jaguari byli považováni za kandidáta na útěk a jediné, co udělali, je donutit Gus Bradley najít místo na horkém sedadle vedle Rex Ryana. Zdálo se, že Raiders také stoupají, ale díky svým prvním dvěma hrám předali Svatům a sokolam 69 bodů a nyní hrají čtyři ze svých příštích šesti zápasů na silnici. Jared Goff, celkový náskok č. 1 v tahu, nemůže vyřešit sestavu Rams. No2 pick Carson Wentz je neznámý, No3 Joey Bosa nehrál, No4 Ezekiel Elliott se snažil zvednout yardy a držet se míče.Texasový nováček Will Fuller vypadá nepochybně dynamicky, ale vezměte ho pryč a to je do značné míry. V NFL je velmi málo lesklé nebo nové.

Cítí se jako 2015 znovu, jen s Tomem Bradym na zadních dveřích a Peyton Manning se nyní objevuje výhradně během reklamních přestávek místo reklamních přestávek a některých her Broncos . Jistě, Giants a Ravens překvapili trochu 2-0, ale Eli Manning a Joe Flacco jsou tváře těchto franšíz a jsou velmi opačný, čerstvý a vzrušující. Oni mají potíže s fanoušky, protože první debata “elity” byla rozpoutána na nic netušícím obyvatelstvu před lety. Dokonce i zranění hráčů, které škrábaly absolutní spodní část hlaveň, aby našly něco nového, se zdají být hotové předtím.Romo, Robert Griffin, Arian Foster, Keenan Allen, Danny Woodhead, Rob Gronkowski a Adrian Peterson jsou všichni zraněni? Viděl jsem to. Jsme jedna věc Maurkice Pouncey, která se odrazila od obnovení každé zprávy o úrazech z NFL v moderní době. Chcete-li najít příběh, který je jedinečný pro NFL roku 2016, musíte jít se zálohou quarterback, který dělá jeho přítomnost známý podél okraje. Stále čekáme nějaké zprávy na hřišti.

Není tedy překvapením, že televizní hodnocení bylo ponořeno. Každý ví, že pokračování se zřídkakdy daří lépe než originál, ale sezóna 2016 ještě není pokračováním. Pokračuje minimálně trochu vykreslit poměr. Toto je přehrávání. Znovu spustit. Televizní diváci nenávidí znovu.

A teď je čas na povinné prohlášení o odmítnutí odpovědnosti “je to ještě brzy v sezóně”.To je obvykle izolovat autora od kritiky, pokud tým, který vypíše brzy v sezóně, to otočí. Takže je jasné, že vaše skutečně nepočítá Cleveland Browns. Ale v tomto případě, poukazuje na to, že existuje 14 zápasů, je prohlášení naděje. Je to ještě brzy v sezóně: ​​věci se mohou zlepšit! Sezóna 2016 může mít svoji vlastní identitu a snad to začne brzy ve čtvrtek. Čtyři nováčci – Wentz, Dak Prescott, Cody Kessler a Jacoby Brissett – se chystají začít ve třetím týdnu. Možná, že jeden z nich se může vymanit a dát fanouškům fotbalu něco, co jsme ještě neviděli. Oakland mohl úspěšně opravit svou obrannou pauzu včas, aby dal Denver v AFC West.Goff mohl vystoupit z lavice, ztišit pochybovače a nasměrovat útok Ramsa hodný obrany, s níž má stejnou uniformu. A jaguáři mohli následovat model letošních Tučňáků a Cavaliersů, mohli by jejich trenér a pak vyhrát šampionát. Ne? OK, pokud dáváte přednost něčemu méně odpornému: Rex Ryan by mohl vypálit celý svůj personál kromě svého bratra, a pak se vydat do budovy Bills a odmítnout odejít a vypustit kuřecí kosti s katapultem vyrobeným ze starých lapových pásů u každého, kdo se blíží budova. Je to tak dobrá sázka jako cokoli jiného. Ale něco se musí stát brzy, aby sezóna 2016 NFL pocit, že to není jen 2015.2. Že jo? Prosím? Nikdo nechce sledovat stejnou věc znovu a znovu. Aspoň nikdo mimo Denver trh.