Značka Expekt ve světě hazardních her je již dlouho známa. V roce 1934, kdy společnost přijala první sázku na koňské dostihy, začal historii známou společnost, která poskytuje širokou škálu služeb. Expekt začal s reálnými sázkami a časem se jeho nabídka rozšířila na všechny formy herního průmyslu.

Samozřejmě, že s nástupem internetu se začala rozvíjet online hry a dnes pod jménem Expekt si můžete zahrát poker, bingo, sportovní sázení, aby se on-line a využívat on-line služeb kasina. Je to Expekt, který je předmětem tohoto přehledu, který podrobně popisuje všechny nejdůležitější aspekty. Velká popularita této platformy je dána celkovou koncepcí společnosti.

Expekt BONUS 10 $ / € PRO NOVÉ HRÁČE »

Pochází z let zkušeností v oblasti hazardních her a nabízí kvalitní software, kompletní program na podporu věrných zákazníků, dobře fungujícího zákaznickou podporu a nabízejí bonusy pro nové hráče.
Kvalitní bezproblémový software je páteří jakéhokoli online kasina. Software pro kasino Expekt byl vyvinut společností Playtech, která patří k vrcholu globálního trhu s online zábavním softwarem. Jasné grafické řešení nabízí zákazníkům mnoho užitečných funkcí, ale co je nejdůležitější, velký počet her v několika kategoriích.
Nejpopulárnější jsou různé typy rulety, karetní hry, například blackjack nebo pokerové varianty a samozřejmě obrovská sbírka herních automatů a videohier. Více než 150 her mají vynikající grafické rozhraní a zvukové efekty, což naštěstí není nést dodatečné zatížení na požadované zařízení. Expekt představuje všechny své produkty v modré barevné škále, která je výrazně odlišuje od obrysů. Všechny výše uvedené vlastnosti se vztahují na verzi Flash, která funguje v prohlížečích bez nutnosti instalace programů do počítače.

Jak investovat peníze?

Řada elektronických peněženek, například, Click2Pay, Click & Buy, Neteller, PayPal Skrill, WebMoney, Entropay, Instadebit, nebo možnost bezhotovostní platby Paysafecard a Ukash. Se všemi těmito službami se částka zákazníka zvyšuje o 15%. Při použití platebních karet Visa a MasterCard se příspěvek zvýší o 10%. Tato neustálá nabídka je velmi atraktivní a navíc neovlivňuje bonusy popsané níže.

Velikost a kvalita bonusů je hlavním magnetem každého online kasina. Expekt dlouho patří k nejvýznamnějším společnostem, navíc jsou jeho návrhy diferencovány, což znamená, že zákazníci s různými úrovněmi dostupných prostředků si budou moci vybrat něco pro sebe. Základním stavebním kamenem je bonus za první vklad, již z názvu je zřejmé, že hovoříme o zvýšení první vklad na účet. Již ve fázi registrace si zákazník zvolí jednu ze čtyř možností, které se liší nejen velikostí bonusu, ale také v podmínkách.

Obecnou podmínkou je nutnost investovat nejméně 12krát. Jinými slovy, klient musí vsadit na výši svého vkladu a zvýšit jej několikrát, jinak se bonus nezapočítává. Ihned po registraci a ověření herního programu má klient možnost investovat do herního účtu a v závislosti na uložené částce je přidán bonus.

read more: http://sportbet-bonus.com/expekt