Ilya skvěle a bez gafers vystoupila na Světovém poháru v roce 2018. Hrál bez náhrady všech pět zápasů (510 minut) obranný tým pod vedením Ruska Stanislav Cherchesova, v utkání proti Egyptu (3: 1) se získá hodnocenou přihrál Dziuba. Na domácím turnaji Kutepov ukázal pouze jednu žlutou kartu – to se stalo v nejtěžší hře se Španělskem. A po setkání s Uruguayem Ludovico Spinozi, italský zástupce ruského obránce, nechal poznámku, že “Fiorentina” by mohla dát pozor na svého klienta. Ačkoli Kutepov od dětství, utopení pro “Milan”. Ne pro “Spartacus”. To je důležité.

V současné sezóně se Ilya na poli objevila v červeném a bílém tričku. Carrera věří Gigotovi, Bocchettiovi a Jikii – a tato skutečnost dodává význam k pověrám o budoucnosti Kutepova mimo Spartak. Obchod náhradní skromně mzdy a pomalé tempo vedení klubu nabízet výhodnější podmínky spolupráce – samozřejmě, není to rád hráče, když v červenci zkušený Světový pohár čtvrtfinále.

O „Krasnodar“ zapomněl – ano, ASS v obraně, ale obchodní vztah mezi „býky“ a „maso“ po příběhu běžel vysokou Repyakh, a nakonec se zhoršil odposlech Samuel Gigot. Kutepov smlouva je platná do konce června 2021, a proto ostatní kluby nemají právo bez přímého souhlasu Spartaka vstoupit do přímých jednání s ním.

Kutepov se v “Zenithu” vyhnal, pokud mu “Spartacus” nedovolí více peněz. A to je pravda. Foto: Sportbox

Existuje varianta s názvem “Zenith”. Proč ne? Shoals Mevli už má, Mammana se ještě nevrátila – a není známo, jak bude po poranění kolena. Teoreticky mohla Ilya hrát vedle Ivanovic a / nebo Argentinu a tým Sergeje Semaka by měl příležitost reorganizovat do tří ústředních obránců. Při prodeji chlapce s ruským pasem může “Spartacus” získat z 5 až 15 milionů eur. Velmi slušné. Trh prostě nemá silné domácí obránce.