Jako v domácím utkání proti Uralu (4-1), Semakův tým opět zmeškal první ve hře proti Molde. Teprve potom Driussi nakreslil dvojnásobek 10 minut po Bavinově cíli. A s norským klubem to bylo těžší a sázky jsou vyšší.

Míša se mýlila: v 42. minutě přinesla slevu na nohy, která otevřel účet Eirikovi Hestadovi. To nebyl jediný dohled nad Mihou – jakmile ho odřízl, téměř vytvořil v centru pole někoho jiného nebezpečného útoku. Chyběli Mammanovi. A co bylo “Zenith” za 70 herních minut? Byla to Drussova rána do baru.

Pak se začalo otáčet. Hra byla otočena Smolnikovovou náhradou na Zabolotny. Anton přišel na 69., dvě minuty později vytáhl nad jedním z ochránců Dziuba a Artyom byl schopný uzavřít přívod Driussi. Šestý gól Dzyubinho v šesti zápasech této sezóny. 80 minut Dzyuba dal obránce a střílel do regálu, míč se odrazil k Zabolotny, a odrazila soupeř ho poslal do sítě.

Obchodník „Zenith“ zastínila legendu „spravedlnost“ a „Ufa“ se nebojí Gerrard. Dobrý večer v Europa League

Na 90. míče náhodou spadl do Zabolotny uvnitř pokutového území – a vyhodnocování výběr šel opravit Mevlüt.

V „Manchester United“ Alex Ferguson legendární útočník Solskjaer byl Superzapasnym, zabiják s dětskou tváří. A včera v červeném tváři Anton připomněl norskému trenérovi slavnou herní mládí. 3: 1 – pohodlná výhoda před návratovým zápasem, ale toto vítězství bych nevěřil jistě. A určitě bych nemluvil o spojení Dziuba – Zabolotniy. Ricochets, bary, bounces – nesmějí se Yorka a Cole, Crespo a Chiesa.

“Ufa” vypadal slušně

Je zřejmé, že malá Baškirština tým odletěl do Glasgow bránit svou vlastní síť útoky místního klubu „Rangers.“ Trochu se nerozsáhla.