S Javierem Mascheranem, který mu umožnil vystřídat 143 hráčů před Javierem Zanettim jako nejuznávanějším hráčem Argentiny, dostal Messi po 17 minutách penaltu z pokutového kopu. p>

Dvanáct minut zdvojnásobil svůj náskok do druhé poloviny s jednoduchým poklepáním poté, co brankář mohl pouze rozdělit hlavičku, skóroval Argentinu třetí po 65 minutách a pak nastavit Sergia Agüera, aby to bylo jen čtyři minuty. později.

Agüero byl opět zraněn po zranění kolena, ale začal hru na lavičce, kde Gonzalo Higuaín a Ángel Di María začínali vedle Messi.Nicméně, oba muži nedokázali zářit a místo toho to bylo Agüero a Boca Juniors ‘křesťan Pavón kdo vsadil jejich požadavek pro místo světového poháru, když oni přišli po hodině.

provizorní a nezkušený Scotland strana byla poražena ale ne disgraced v jejich 2-0 ztráta ke světovému poháru-vázal Peru u zběsilého Estadio Nacional v Limě.

To bylo všichni šli docela dobře pro muže Alexe McLeishe do 37. minuty když Christian Cueva skóroval z místo poté, co obránce Scott McKenna ovládal v pokutovém území.

Lokomotiv Moskevský Jefferson Farfan z něj udělal 2-0 z těsné blízkosti v 47. minutě s brankářem Millwallu Jordanem Archerem, jedním ze čtyř startujících debutantů, který se znovu objevil. poté, co jeho nesprávný úsudek vedl k dřívějšímu trestu.

Los Canaleros, který v listopadu získal 1–1 s Walesem, držel silnou severní irskou stranu na 0-0 remízu na horké a lepkavé noci v Panamě .

Michael O’Neill předal debuty třem hráčům, všichni z lavičky, a jeho tým měl to štěstí, že se Edgar Joel Barcenas z prvního poločasu vrátil z příčky na oslavu Panamanů. jejich prvního světového poháru. Fiver: zaregistrujte se a získejte náš každodenní fotbalový e-mail.