Nikdo není dokonalý a my rádi předpovídáme jasnou budoucnost pro nové mladé talenty. Nejčastěji jsou naše předpovědi nesprávné, ale někdy se všechny druhy Tonyho Kroose stávají hvězdami. Dnes budeme pozorně hovořit o Yussuf Mukoko – 14letém útočníkovi Borussia.

Pro 25 zápasů v minulé sezóně pro tým do 17 let, víte, kolik skóroval? 15? 20? Jo, právě teď. V důsledku kamerunských 46 míčů – rekord.
HYIP je více než oprávněná. Promluvme si o tom proč.

Trvale několikrát skóroval.

Pro Mukoka skončila sezóna hattrickem pro brány Duisburgu. Působivé? Ne, tohle je pro něj normou.

Když byl ještě 12, označil dvojici v bráně “Schalke” (až 17). O rok dříve skóroval 40 gólů a teď – a ještě více. V minulé sezóně se mohl pochlubit šesti hat-triky a třemi pokerovými hrami. Jak možná hádáte, rád skóre.

Mnozí si byli jisti, že lhal o svém věku.

Vzhledem ke stabilitě mladého muže se mnozí správně začali domnívat, že je starší než oficiálně deklarovaný věk. Lidé odmítli přijmout fakt jeho obrovského talentu a začali něco obviňovat.

V minulosti lidé z afrického kontinentu lhali o svém věku více než jednou, ale Mukoko to tak není. Dokonce i Německá fotbalová asociace měla podezření, že je něco v nepořádku, ale nenašel žádné podvody. Mukoko je prostě velmi dobrý.

Už má s Nike smlouvu o moru

Není nic překvapivého ve skutečnosti, že hvězdný hráč „Borussia“ podepsal smlouvu s Nike na 10 milionů. Až na případy, kdy jde o 14letého teenagera, o kterém dosud nikdo neví.

Jussufa Mukoko: 14letá hvězda Borussia Dortmund, o které by měl každý vědět

Americká společnost něco jednoznačně chápe: pro jednu smlouvu získal Mukoko 1 milion eur a dalších 9 milionů by se mohlo stát realitou, pokud bude i nadále růst. Milionář za 14 let není špatný.

V Bundesligě ještě nemůže hrát

Při pohledu na jeho statistiky začali němečtí fotbaloví fanoušci v hlavním týmu požadovat vystoupení kamerunů, ale budou muset počkat alespoň několik let.