O budoucnosti hráče ruského národního týmu.

Tento týden aktivně šíří zprávy o obránci “Spartacus” Ilya Kutepov. Před několika dny se zotavil z drobného traumatu a vrátil se do generální skupiny červené a bílé. Atmosféra ohřeje web Sport24 – Obnovit informaci, že 25-letý ruský reprezentant zájem o „Zenith“ a „Krasnodar“.

Část logiky v tom je. V „Spartacus“ Kutepov nyní dostává příliš málo peněz a hrací doba pro obránce-pasportista, které bylo hlavním a nejoblíbenějším tsentrdefom v šampionátu pro sezónu-2016/2017 v Moskvě klubu.

Kutepov se v “Zenithu” vyhnal, pokud mu “Spartacus” nedovolí více peněz. A to je pravda. Foto: Sportbox

Smlouva Roman Zobnina příznivě dvakrát revidovány a aktualizovány před několika dny – je nyní 24-letý záložník dostal 3 miliony eur ročně navíc bonusy za úspěšné výsledky. Dohoda s Giorgi Jikia překročena v listopadu loňského roku – v rámci tohoto kontraktu 24-letý obránce se vyplácí 1,7 milionu EUR. Pevná. Můžete žít.

A Ilya čeká na všechno, až bude vytažen kus papíru a pero. Budete překvapeni: naposledy Kutepov „prodlouženou“ in „Spartacus“ ve slepé uličce, protože ten chlap byl 22 let nechtěla zůstat u stejného platu ve výši 250 tisíc rublů v červenci 2017, a jednání o nové smlouvě na jaře roku 2016 měsíc a chtěli získat zhruba milion rublů. Oni říkají, že nyní Ilya dostane asi 500-550 tisíc eur ročně. Ve fotbalu je to opravdu směšný plat, protože mluvíme o nejvyšším klubu v Rusku.

Proto existují různé fámy a mluvit o budoucnosti Kutepov v “Spartacus”. Perfektně vidí, kolik mladých Rusů je vypláceno na základně červené a bílé a pravděpodobně čte zprávy, že kapitálový klub se chystá nabídnout Selikhovovi a Maximenkovi nové smlouvy. To by se mělo obávat.