Proč Je příliš mladý. Ligová pravidla říkají, že fotbalista musí mít alespoň 16 let, aby se mohl zúčastnit oficiálních zápasů. Známý zákon „jugendarbaytsshutszez“ zároveň zakazuje lidem v tomto věku pracovat po 20:00 hodin, pokud samozřejmě není k dispozici zvláštní povolení ze strany úřadů. Takže musíš počkat.

Je fyzicky dokonalý. Mukoko stále roste a roste, ale už je skutečným hrdinou s mocnou fyzikou. Je rychlý a využívá tuto kvalitu, aby nechal obránce z práce.

Pokud si lidé již myslí, že je ve skutečnosti starší, co bude dál?

Barcelona se zoufale snaží podepsat

Nejste si jisti, jestli to stojí za to? Poslouchejte Barçu, nemá žádné pochybnosti.

„Mundo Deportivo“ již oznámilo, že katalánci se již několik měsíců účastní zápasů Yussufa – Borussia pokusy propagovat talent svých mladých lidí selhaly. Dříve nebo později se kolem ní rozvine skutečná válka.

Národní tým Argentiny na americkém poháru v Brazílii ukazuje pravděpodobně nejhorší fotbal za patnáct let. Pokusme se pochopit míru objektivity Albicelesteho problémů a zda existuje cesta ze strmého ponoru, ve kterém se Messi a společnost ocitli.

Pravděpodobně, kluci ze skupiny “Slezina” nesouhlasí, ale vždy je cesta ven. Dokonce i pro tak bezmocný tým jako národní tým Argentiny. Ale o tom později. Prozatím se budeme zabývat příčinami existujících problémů.

Důvod 1. Nezkušený trenér.

Lionel Scaloni je dobrý chlap. Je to však dost na to, aby se sem dostalo v čele týmu jako Argentina? Hlavní trenér takového týmu je téměř politická postava. Zdá se však, že Skaloni není připraven na tuto pozici ani mentálně ani profesionálně. Nebudeme čekat na žádné taktické inovace, nápady nebo dokonce emoce. Pokud jde o poměrně kontroverzní skladbu, která byla vybrána jako mentorka pro Americký pohár, v Argentině, není to líné.