Higuain, Lamela, Lansini, Correa, Banega, Garay, Gomez, Simeone, Icardi, H. Correa, Fazio, Pastore, Musacchio – to je seznam těch, kteří se z různých objektivních a subjektivních důvodů nenacházeli v nabídce Amerického poháru. Více než zbytek, podle našeho názoru, nestačí v konstrukcích Argentinců Gomez z Atalanta. Mohl by převzít některé z funkcí, které Messi nyní plní, doslova prasknout na poli. Ačkoli to může být v odstavu funkce od Messi leží důvod, proč ne volal Gomez do národního týmu? Mohl však osvobodit ruce kapitána, což mu umožnilo soustředit se na kreativitu.

Důvod 3. Lionel Messi

Messi – největší dárek pro národní tým Argentiny. A největší neštěstí. Hodně to bolí kapitán. Leo pracuje v obraně, dribluje v obranném prostoru, začíná útok, dribluje, plní standardy, začíná tlak, dokončuje útoky. Výsledkem je, že jeho účinnost zdaleka nedosahuje toho, co má v Barceloně. Neexistuje žádná osoba, která by mohla mluvit s Leem ve stejném jazyce fotbalu. Di Maria a Aguero nemohou dostatečně pomoci svému příteli.

Důvod 4. Motivace

Viděli jste, s jakým nadšením tým rugby hraje hymnu Argentiny? Teď si pamatujte tváře fotbalistů. Existuje pocit, že tito kluci byli násilím převezeni na fotbalové hřiště. S tímto postojem Argentina po mnoho let nevyhraje nic a Messi opustí národní tým bez trofejí.

Co dělat?

Proč Argentina vypadá na americkém poháru vybledlá

V první řadě se zabývejte obrannou linií a centrem středního pole. Odpůrci jsou velmi snadno projít středem pole, často, odříznout střední pole modré a bílé. Co následuje, je jasný nástin role Messi. Neměl by hrát podle principu Figara, který je všude. Samozřejmě v centru útoku vsadit na Martinez, což je velmi dobré.

Nicméně, hlavní problém v hlavách fotbalistů. Motivace, víra v sebe, touha zlomit někoho za vlajku jejich země – to jsou vlastnosti, které umožní vytáhnout Americký pohár.