Bayern nyní nemusí být připraven vyhrát Ligu mistrů. V týmu v segmentu Pepa Mnichov je příliš mnoho problémů. A pak je tu znovu krystal Robben. Jaká by mohla být obrana „Bavorska“ dobře prokázaná „Juventus“, a Neuer je docela brankář, hříšník, ne bez nedostatků v důležitých zápasech. Proto je možné hrát proti tomuto týmu. Ale ne Benfica. Problémy s psychologií a objektivní rozdíl ve třídě zabijí všechny šance stráží Rui Vitoria. No, 90 minut hry v Mnichově, očividně zabito a všechny intriky.

Barcelona – Atletico
Kde a kdy: 5. dubna 21:45. Barcelona, ​​stadion Camp Nou
Vítězství v Lize mistrů: 5/0
Předpověď od Alexeyho Verbovského: 1: 1

Rozhodně nejsladší pár v této fázi turnaje. Je zřejmé, že zástupci všech nejlepších klubů před zahájením losování říkali, že by nejraději hráli ve čtvrtfinále proti Atletico. Na konci, žádné štěstí “Barcelona”. Ve skutečnosti však „Indiáni“, pro které je tato Barca nejnevhodnější a nejobtížnější ze všech možných odpůrců evropského fotbalu, neměli štěstí.

Pro tým Luise Enrique není moc skvělé, že první zápas v Barceloně bude muset hrát doma. To znamená, že Katalánci musí okamžitě začít. Nikdo nezaručuje „bluagranu“, že bude možné napravit možné nedostatky, které se vyskytly na prvním setkání v „Vicente Calderon“. Ale aby porazili Atletica, a to i s rezervou, musí Katalánci prokázat 100% svých schopností. Ale je na to Barcelona nyní připravená? „El Clasico“ o víkendu ukázalo, že to není moc. I když Real Madrid se svou velmi specifickou obranou, kromě hraní části zápasu bez kapitána Seryozhy Ramose, který se pokoušel být odstraněn z prvních minut hry, zmeškal z Camp Nou pouze jeden gól, může Barça »Více v Atleticu? Nebylo by zbytečné připomenout, že „Indiáni“ v příkladu přehlédli pouze 15 gólů v 31 zápasech, což je méně než 0,5 gólů na hru. Obecně platí, solidní otázky bez odpovědí.