Sportingbet je velmi solidní a důvěryhodný bookmaker. Společnost je registrovaná na Maltě, ale na počátku byla její hlavní publikum hráči ze Skandinávie. Postupně rozšířil rozsah činností a je nyní jedním z nejlepších sázkových kanceláří na světě.

Zvláště po nedávné změně v grafickém designu, funkčních a vizuálních vylepšeních na webu, zejména v sekci Live sázení, která značně rozšířila možnosti.

Sportingbet opakovaně získala vysoké známky od profesionálních organizací zapojených do hazardních her a online kasin. Je držitelem ceny roku 2014 jako nejlepší online operátor a kancelář sázkových kanceláří. Kromě sportovních sázek nabízí Sportingbet také jeden z nejlepších online kasin a online poker. Nabídka Unibet zaručuje, že uspokojí potřeby nejnáročnějších hráčů, jak začátečníků, tak zkušených.

Sportingbet BONUS $ 30 za nové hráče »

Každý nový registrovaný hráč získá bonus 50% na první vklad od Sportingbet. Bonus lze získat po prvním uložení peněz na nově otevřený hráčský účet; Pro otevření účtu nabízí Sportingbet různé způsoby platby. Uvítací Sportingbet bonus je automaticky přiřazen a okamžitě je k dispozici pro sázky, takže každý nový zákazník získá okamžitě více peněz.
Jak získat bonus:
– klikněte pravým tlačítkem na bonusovou nabídku a zaregistrujte se
– prostřednictvím jedné z příležitostí poskytnutých společností Sportingbet proveďte první platbu na nový účet hráče
– automaticky obdržíte bonus pro nové hráče

Samozřejmě Sportingbet melhores casa de apostas nezapomíná na dříve registrované hráče. Pravidelní hráči Sportingbet pravidelně dostávají nabídky a informace o aktuálních sportovních akcích a příležitostech k sázkám a o speciálních nabídkách pro loajální a věrné zákazníky. Můžete říci, že každý týden je nový návrh. O nich budete informováni e-mailem, informace jsou také k dispozici na kartě Nabídky na webové stránce Sportingbet. V neposlední řadě díky této nabídce bonusů byla tato společnost jednou z nejlepších bookmakerů na internetu.

Výhody sázkové kanceláře Sportingbet:

– Uvítací bonus
– vysoké limity
– Supertoto a Superscore (fotbalové loterie)
– zajímavé a široké nabídky

Samozřejmě, že bonus Sportingbet směnných kurzů je zcela nezávislý na jiných bonusech v kasinu nebo při hraní pokeru. Takže můžete využít všechny bonusové nabídky pro nové hráče – a na sportovní sázky, v online kasinu a pokeru. Pokud potřebujete položit otázku nebo vyřešit problém, můžete kontaktovat službu podpory společnosti Sportingbet v ruštině. Portál společnosti Sportingbet je však tak jasný a příjemný, že nikdo by neměl mít problém s navigací. Přejeme vám, abyste vyhrál pouze vstupenky.