logo2Rádi sázíte, a zároveň se rádi poohlížíte po nějakém bonusu, který vám může sázková kancelář nabídnout? Pak se podívejte na nabídku bonusů od UniBet, která vás určitě potěší! A potěší nejen vás, ale také vaše kamarády, tedy pokud je pozvete do sázkové kanceláře UniBet.

Prvním velice zajímavým bonusem je bonus při sázení na mobilu. Při první mobilní sázce vám UniBet vyplatí zpět prohrané peníze, pokud byste je prohráli, a to až do výše 280 Kč! Nezní to lákavě na vyzkoušení první mobilní sázky, zvláště když sázíte prakticky bez rizika?

Podobný princip platí při první sázce na jakoukoli americkou sérii, třeba na NHL. Pokud vám váš tip nevyjde, nemusíte v žádném případě zoufat, protože UniBet vám vyplatí zpět až 150 Kč, a to už se skutečně vyplatí, a to také díky množství zápasů, které se v NHL každý týden hrají.

Pokud máte hodně kamarádů, kteří by rádi začali s online sázkami, pak neváhejte a pozvěte je přes systém UniBet a získejte bonus ( ako Bet365 bonus )až 250 Kč za každého pozvaného kamaráda. A to rozhodně není všechno, protože bonus dostane i váš kamarád. Stejně jako vy, tak i on dostane od Unibet 250 Kč na live sázky nebo do UniBet kasina.

Pokud navíc založíte u UniBet svůj účet nyní, získáte první sázky zcela bez rizika. UniBet garantuje vrácení až 50% z vaší nevydařené sázky. Je to tak, pokud se vaše sázka napoprvé nepovede, nemusíte zoufat, UniBet vám vrátí až 1 500 Kč nazpět a vy tak můžete své štěstí zkusit znovu!

Pokud jste milovníky hry BINGO, pak vás určitě potěší Unibet bonus, který společnost UniBet má, a trvá po celý únor. Celý tento měsíc totiž můžete soutěžit až o jeden milion liber, které můžete v této hře vyhrát.
UniBet nabízí skutečně mnoho bonusů, proto neváhejte a vyzkoušejte alespoň jeden z nich. Věříme, že určitě nebudete svého rozhodnutí litovat.