UniBet se snaží svým zákazníkům a věrným hráčům vycházet co nejvíce vstříc, proto umožňuje vkládat peníze na Váš herní účet skutečně různými platebními metodami, díky kterým se může aktivního sázení účastnit skoro každý.

Nejčastěji hráči používají kreditní karty, díky kterým je vkládání částky na web jednoduché a také velice rychlé. UniBet podporuje VISA, VISA Electron a MasterCard. Pokud nemáte aktivovanou možnost platby přes internet, rozhodně nemusíte zoufat, na účet UniBetu můžete své peníze jednoduše převést i bankovním převodem.

Pokud máte třeba nevyužitý pin z PaySafe karty, i pomocí něj můžete u UniBet vložit peníze na váš účet. Minimální vložená částky u každé metody musí být alespoň 250 Kč.

Pokud naopak máte už nějaké peníze vyhrané, a teď byste je chtěli získat, i na to UniBet poskytuje hned několik metod. Vyplatit výhru si můžete na váš bankovní účet, což vás nebude stát ani korunu, minimální výběr pro tuto metodu pak je sto korun. Dalšími možnými metodami je Moneybookers a Neteller. Podobně jako u bankovního převody, i zde neplatíte žádný poplatek a minimální vybraná částka musí být 100 Kč.
UniBet se snaží o své zákazníky pečovat, jak to jen jde, což je vidět i u zmiňovaných metod.

Platební služba:Logo:Vklad:Délka transakce:Výběr:Délka transakce:
Bank transfer1-2 dny2-3 dny
SkrillIhnedDo 24 hodin
NetellerIhnedDo 24 hodin
VisaIhnedDo 24 hodin
MastercardIhned-
Paysafe cardIhned-